Závody - kategorie

Dobrý večer!

Po čtvrtečním házení v parku vyhlašujeme na příští týden další akci:

Místo: cyklostezka dole u stadionu a workoutové hřiště

Trénink:

1: běh od workoutového hřiště (od zítřka bude označen startovní strom opět žlutou páskou) k ohradě s ovečkami (opět označeno žlutě) a ZPĚT.

 

2: posilování na workoutovém hřišti- prosíme rodiče mladších dětí, aby tam s dětmi v případě tréninku raději zašli, protože některá stanoviště jsou dost vysoko, takže jednak dětem bude potřeba pomoci dostat se nahoru a potom i poskytovat záchranu.

Ve čtvrtek bychom se opět na místě sešli a změřili si vaše výkony a zařadili do bodování celkové výzvy.

Prosím, sledujte v příštích dnech naše stránky, napíšeme vám, jak se sejdeme, protože ještě stále musíme respektovat hygienická opatření.

 

Takže s chutí do dalšího úkolu! Těšíme se !

Trenéři

 

 

 

Dobré ráno,
ve středu se někteří z vás zúčastnili výběhu na Rozárku a zasloužíte všichni pochvalu! Je to pořádný kopec. Výsledky najdete v mailu a taky bodování za obě výzvy- skoky přes švihadlo a Rozárku.
Další výzva proběhne příští čtvrtek- 8. 4. na hřišti v parku, soutěžit budete v HODU. Házet budete podle stejné startovní listiny jako při běhu na Rozárku. Dodržujte, prosím, potřebné rozestupy.
Přijďte už rozcvičení.
To znamená, do čtvrtka trénujte hod, házejte, čím můžete, ale pozor na okna😉.
Mějte se fajn a těšíme se!
Blanka a spol.
 
 
 
 
 
 
 
To se mi líbí
 
 
 
Okomentovat
 
 
Sdílet
 
 

Dobrý večer,
včera naši nejmladší atleti závodili na Krajském přeboru přípravek ve Vysokém Mýtě. I přes deštivé počasí se zúčastnili všichni podle plánu a závodili výborně! Pro některé to byla úplně první zkušenost s atletickým stadionem, někteří poprvé obuli tretry. Nejblíže medaili byla Deniska Jankovičová ve skoku dalekém, s výkonem 377cm byla ve finále, finálový výkon předvedla i v běhu na 60 a 150 m. Adélka Andršová bojovala statečně o medaili v běhu na 600 m skokem do cíle, bohužel tentokrát marně. Na podrobné výsledky se podívejte zde:

 

https://online.atletika.cz/vysledky/45523

Dobrou noc Blanka.

 

Dobrý den, ahoj,
všechny děti které budou chodit na atletiku musí být přihlášené v Animu, kam také zaplatí členský příspěvek 900 Kč/rok. Ještě tam chybí nahlášených cca 20 dětí. Každé září se musí děti přihlásit znovu!

Zítřejší výlet do Gladiátor arény se uskuteční. Sejdeme se zítra 3.10. v 8:30 v Žamberku na vlakovém nádraží, zpět přijedeme opět vlakem v 16:20 hod.
Děti teple oblékněte, dejte jim svačinu a pití na celý den, drobné kapesné a roušku do vlaku!

V období od 5.10 do 18.10 se z nařízení vlády nebudou konat atletické tréninky! Sledujte naše stránky kde se včas dozvíte, kdy znovu začneme trénovat.

V neděli 4.10 se bude konat v Klášterci nad Orlicí letos asi jediný přespolní běh, přikládám propozice pro ty kteří by se chtěli tohoto běhu zúčastnit, ale jako oddíl tam tentokrát společně nepojedeme.

 

http://www.iscarex.cz/media/propozice_klasterec_2020.pdf

 

 

Ahoj trenéři

Dobrý večer,

v pondělí 28.9. se ve Vysokém Mýtě koná KPJ přípravek, tedy ročníků 2009- 2010, případně 2011.

Na propozice závodů se podívejte: https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/45523

Rádi bychom se s vámi zúčastnili, proto, kdo by chtěl jet, pište na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Zároveň promyslete, v čem byste chtěli závodit, ve čtvrtek si vše, včetně dopravy, upřesníme.

V plánu jsou tyto disciplíny:

60m, 150 m, 600m, skok daleký, hod kriketovým míčkem

Těšíme se, že si tentokrát zazávodí i naše nejmladší kategorie!

Dobrou noc

Blanka

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de