Závody - kategorie

Ahoj sportovci!

Zítra budeme trénovat opět v sokolovně, stejně jako minulý týden na 2 skupiny. 2. skupina se připraví i navenek, nezapomene přijít v 16.30 hod..

 

V neděli pojedou starší žáci spolu s mladšími do Litomyšle na 2. kolo Krajského přeboru družstev. Pojedou:

Lukáš Jedlička, Jirka Matyáš, Kuba Hubálek, Honza Jordán, Honza Hryca, Ondra Akak, Tomáš Jirčík , David Vencl, Danek Barvínek, Adam Malý, Ondra Rýdlo , Libor Jankovič

Jolča Cabalková, Natka Bednářová, Zdiša Zvercová, Terezka Suchodolová

Bližší informace o dopravě atd. dostanete mailem.

Na propozice se podívejte zde a promýšlejte disciplíny, zítra doladíme na tréninku:

https://online.atletika.cz/administrace/Proposition/GetPdfProposition/39904

 

Mějte se fajn a zítra ahoj

trenéři

Ahoj atleti,

v úterý 14.5. se normálně připraví na běžecký trénink ročníky 2009 a starší. Sraz na stadiónu v Žamberku v 16.30 hod.. 

 

Mladší žákyně a žáci pojedou ve středu do Ústí na 1. kolo přeborů družstev:-). Propozice závodu zde: https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/40003

Žákyně- Verča Cviková, Péťa Kořínková, Domča Feniková, Míša Maříková, Elen Mikysková, Nela Jedličková, Lucka Králová

Tréninkově mimo soutěž mohou závodit a doufám, že pojedou i chlapci- Danek Barvínek, Tomáš Jirčík, Ondra Rýdlo, Libor Jankovič, Adam Malý, Matěj Jaroš, Vojta Krajčír

Doprava bude následující: busem ve 13.30 hod., z autobusového nádraží v Žamberku, případně naproti Penny- 13.32 hod., v Ústí ve 14.12 hod., doprovod budu ještě řešit.

Zpátky busem v 17.45 hod z Ústí, v Žbk- 18.30 hod.

Dejte mi, prosím, všichni vědět mailem, pokud ve středu nepojedete, jinak přihlašovat disciplíny budu zítra (v pondělí) večer kolem 20 hod.

Mějte se fajn, těšíme se na 1. závody na dráze!

Blanka

 

Dobrý den,

zítra půjdeme všichni na trénink do parku v čase 16.30- 18.00 hod. Je potřeba připravit se na 1. závody na dráze, které se konají:

 

Pro starší žactvo a mladší žáky tuto neděli 5.5. v Chrudimi.: propozice zde: https://online.atletika.cz/administrace/Proposition/GetPdfProposition/38237

Pojedou a budou závodit v disciplinách (předběžně):

Starší žákyně hostují za UO:

Jolča Cabalková- výška, dálka (štafeta 4x 60m)

Natka Bednářová- 300m, výška, (štafeta 4x 60 m)

Zdiša Zvercová- 800m, koule

Terezka Suchodolová- 800, koule

Káťa Kašková- 60m, dálka,(štafeta 4x 60m)

 

Starší a mladší žáci tvoří jedno družstvo:

Lukáš- 60m, dálka, výška (300m) 

Jirka- 60m, 300m, dálka 
Kuba Hub.- 300m, výška, 4x60m (štafeta1)

Honza J.- koule, 300m, 4x60m (štafeta1)
Honza H.- koule, 4x 60m, disk (ve čtvrtek vyzkoušíme :-))
Ondra A.- 1500, dálka, 4x60m

Tomáš J - 1500, výška, 4x60m

David V.- 800m, dálka, výška 

Danek - 800m, dálka, výška

Adam - výška, překážky, 4x60m

Ondra R. - 60m, překážky, 4x60m (štafeta1)

Libor - dálka, 300m, 4x60m (štafeta1)

Kuba H. - 60m, dálka, 4x60m

 

Dopravu ještě řešíme, dáme včas vědět.  Jinak vše domluvíme zítra na tréninku.

Krásný 1. máj

Blanka

 

Dobrý večer,

zítra proběhne trénink pro ročníky 2009 a starší v parku, sejdeme se v 16.30 hod. tam. 

Reportáž Romči Barvínkové:

 

Ahoj přináším výsledky ze včerejších KPD starších žáků a žákyň z Chrudimi, kde kluci obsadili v nabité konkurenci krásné čtvrté místo a holky pomohly svým hostováním Ústí k sedmému místu. Děkujeme všem za účast, protože vás bylo hodně a když každý přidá třeba i jen 1 bod, ve finále z toho je krásné umístění 👍 
https://online.atletika.cz/vysledky/38237/0/5

 

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a venku
Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidé, sportující lidé a venku
Na obrázku může být: 1 osoba, venku
Na obrázku může být: 1 osoba, sportující a venku

Pěkný večer a zítra ahoj

Blanka

Dobrý večer,

zítra běžecký trénink nebude, užijte si Čarodějnice!

Ve čtvrtek se normálně sejdeme v 16.30 hod. v parku.

 

Na výsledky Běhu na Rozárku se podívejte na http://www.iscarex.cz/vysledky/2991

Gratulujeme medailistům!!! 

Stříbro- Kuba Doskočil

Bronz- Romča Barvínková a Lukáš Jedlička

Výsledky memoriálu Quida Štěpánka najdete zde http://www.iscarex.cz/vysledky/2992

Gratulujeme medailistům!!!

Štěpánek Barvínek- zlato! v kategorii předškolní děti

Ondra Akak- bronzová 

Dobrou noc

Blanka

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de