Dobrý večer,

příští týden vás čekají jarní prázdniny! Užijte si je parádně, nejlépe někde na horách:-). Odpočiňte si, pozor na nohy a ať vás neodfoukne vítr!

Každopádně atletické tréninky nebudou, ale po prázdninách, hned v pondělí 7. 3., pokračujeme se staršími atlety v Žirafě.

Pomalu se nám blíží závodní sezóna, budeme se na ni připravovat.

Informace 1.

Ročníky 2009- 2010- mladší žákyně- letos čekají přebory družstev hodně brzo- informace o závodech najdete v mailu. Poprosím o zpětnou vazbu, jestli jste na sezónu připravené, termíny si napíšete do kalendáře a budete s nimi počítat.

Družstvo mladších chlapců bohužel letos nedáme dohromady. V této kategorii máme pouze 3 kluky- Martina Prokopce, Šimona Mikysku a Ilju Zuchu. Pokud by si kluci chtěli zazávodit, přihlásili bychom je k hostování za Ústí nad Orlicí a jezdili by s nimi. Prosím, co nejdřív dejte vědět, abychom to stihli zařídit.

Co se týká kategorie přípravek- ročníky 2011 a mladších, závody začnou později, informace přidou také do mailů.

Informace 2.

Starší žáci a žákyně- ročníky 2007- 08 ( Matěj Jaroš, Filip. Hubka, Vojta Martinec, Lucka Králová, Nela Jedličková, Markéta Malá, Tereza Filáčková, Tereza Jedličková, Rozálie Hegerová, Nela Hrabáčková, Daniela Berková)- a dorostenci a dorostenka ročníky 2005 a 06 (Tomáš Jirčík, Ondřej Rýdlo, Adam Malý, Adéla Maurerová)družstva také nedáme početně dohromady- kdo má zájem co nejvíc si zazávodit na dráze, prosím, dejte vědět, přihlásíme vás k hostování za Ústí nad Orlicí. Někteří už za Ústí závodili minulý rok, je to výborná příležitost zazávodit si, poznat další atlety a něco se přiučit. Na některé závody pojedeme určitě s vámi :-)   

Jinak závodů bude i tak dost, budeme se zúčastňovat přeborů jednotlivců na atletické dráze a přespolních běhů v rámci běžeckého seriálu Iscarex.

Informace 3.

SOUSTŘEDĚNÍ

Připravujeme pro vás soustředění na atletickém stadionu ve Svitavách. Půjde o termín 8.- 10. 4. a budeme se tam připravovat na nadcházející sezónu.

Přihlašovat se můžou všechny ročníky na mailové adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Těšíme se na vás!

Trenéři

 

 

   

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de