Ahoj sportovci,

Minulou středu se vás devět zúčastnilo sprinterského trojboje v Ústí nad Orlicí. Počasí bylo velmi špatné, lilo jako z konve a navíc byla zima. Přesto všichni naši závodnici doběhli všechny tři běhy. Mladší běželi 40m, 50m, 60m a  starší měli tratě dlouhé 50m, 60m a 100m. Podmínky na stadionu byly hrozné. I přes špatné počasí nebyly otevřeny šatny, nebylo možné si koupit čaj a ani startérovi nefungoval pistole a každý start se konal 2-3x. Za tento závod mají u nás pořadatelé velký černý puntík! Podívejte se na výsledky závodu.

V neděli 3. 10. 2010 proběhl další závod poháru Iscarex - Běh údolím orlice v Kláštěrci nad Orlicí. Tohoto závodu se zúčastnil pouze jeden náš závodník - Adam Procházka. Adam skončil ve své kategorii v běhu na 800m na krásném třetím místě a to i přesto, že po startu upadl. Trať zaběhl za 3:03. Adam běžel již 12 závodů a v Orlické běžecké lize mládeže je na celkovém třetím místě!

Doufáme, že vás Adamův příklad naláká a tuto neděli se nás v Líšnici sejde mnohem více. Běží se závod Ve stopě Líšnické patnáctky. Další informace o závodu najdete v propozicích pořadatele.

Vše potřebné domluvíme ve čtvrtek 7. 10. 2010 na tréninku v 15.00 na stadionu (pokud bude hezky) nebo v sokolovně (pokud nebude hezky).