Předminulý víkend, tedy 10. 10. 2010 se konal přespolní běh v Líšnici. Z našeho oddílu se ho zúčastnilo 10 dětí a 2 dospělí, což byla nečekaně veliká účast.

Za slunečného, ale dosti chladného počasí jsme vybojovali 2 medaile. V kategorii nejmladších žáku na trati dlouhé 800 metrů získal stříbro Adam Procházka  v kategorii ženy B si 4 km běžela pro zlato trenérka Blanka Vanická. Na krásném pátém místě skončil ve své kategorii Vojta Procházka. Fotografie a podrobné výsledky ze závodů najdete opět na stránkách iscarexu.

Minulou sobotu  16. 10. už závodil z našich dětí jen Adam Procházka a to v Letohradě na Běhu po lyžařských tratích.  Na náročné a kopcovité trati skončil Adam na pátém místě. Adam Procházka je nejlepší z našich atletů. Ze 17 závodů Orlické běžecké ligy mládeže jich absolvoval 14 a je na celkovém třetím místě. Do konce roku ale ještě nějaké závody zbývají a tak budeme Adamovi držet palce.