Výsledky

Dobrý večer,

konečně přišly výsledky z 1. kola Zimní ligy, podívejte se do přílohy.

Všichni závodníci si zaslouží pochvalu, umístění je určitě lepší, než kdykoli v minulých letech!

Těšíme se na 2. kolo, které proběhne opět v Pardubicích tuto neděli 14.2.2016. Pojedeme ve stejném složení, můžeme ještě někoho přibrat, tak to probereme ve čtvrtek na tréninku.

Ještě k 1. pondělním tréninku - sešlo se 5 dětí - Kája a Jakub Hovorkovi, Ela Pavelcová a Danek Barvínek, v běhacím kočárku se vezl malý Štěpánek, 3 trenérky a 2 psi - foxteriéři. Uběhli jsme 4, 5 km v žambereckém parku - je to dost, ale všichni to parádně zvládli, takže chválíme! 

Doufám, že se příští týden rozrosteme :-)

Dobrou noc

Blanka

 

Attachments:
Download this file (Vysledky1kolo2016Ml.xlsx)Vysledky1kolo2016Ml.xlsx[ ]30 kB
Download this file (Vysledky1kolo2016Nml.xlsx)Vysledky1kolo2016Nml.xlsx[ ]27 kB

Dobrý večer,

dnes ve státní svátek 17.11. oddíl Atletiky Žamberk příliš neodpočíval a zúčastnili jsme se i přes velmi nevlídné, deštivé počasí závodu Kros okolo Žampachu a přes Kozince. Všem závodníkům velmi děkujeme za báječnou reprezentaci oddílu, výkony byly parádní ! Kompletní výsledky najdete v příloze. 

Zde jsou výsledky našich členů:

starší žáci: 3.místo Jakub Pachel

starší žákyně: 1.místo Karolína Hovorková,3.místo Anna Pachelová

mladší žáci: 1.místo Daniel Barvínek, 4.místo Štěpán Tobiška, 6.místo Ondra Akak, 9.místo Jakub Hovorka, 12. Místo Filip Obermajer, 13.místo Jirka Matyáš

mladší Žákyně:1.místo Ela Pavelcová, 7.místo Lucie Kacílková

žáci 6-7 let:2.místo Václav Tobiška, 4.místo  Jiří Pachel

žákyně 6-7 let: 6.místo Linda Štěpánková

žáci do 5 let: 2.Štěpán Barvínek

ženy: 3.místo Romana Pavelcová, 4.místo Blanka Vanická

muži: 32.místo Petr Zvoník

 

 

Ahoj všem!

V sobotu se někteří z vás zúčastnili sokolských přeborů v Ústí nad Orlicí.

Vybojovali jste tam několik medailí a zasloužíte si velkou pochvalu a gratulace! Výsledky najdete zde  

Já jsem tam bohužel nebyla, ale vím, že medailisté byli např. Honza Jordán, Adam Procházka, Lucka Hušková, Domča Feniková, nebo Lukáš Jedlička. Před chvílí mi taky přišel mail od organizátorů, že měli ve výsledcích chybu a třetí místo získal i Radim Martykán a dodají mu medaili, diplom a cenu! Super!

Mrzí mě to, ale tento týden na přebory družstev mladších žáků nepojedeme, z důvodů organizačních- my z Gabčou to nezvládneme a taky jsou nějací marodi.  

Chtěly bychom vám to vynahradit a tak bychom jeli 8.6. na Krajské přebory jednotlivců do Svitav a to mladší i starší žáci- tzn. Lukáš Vrba za starší, Lukáš Jedlička, Adam Procházka, Jonáš, Patrik Kalous, Lucka Hušková, Káťa Andrlová, Mirka Kařízková, domluvíme se s Káťou Valachovou a s Terkou Leuchterovou.

Doufám, že budete mít čas a chuť jet bojovat o medaile tentokrát jen za sebe!

Domluvíme se tento čtvrtek 29.5. na tréninku, sraz v parku v 16.30 hod., když bude pršet tak v sokolovně.

Dobrou noc

Blanka

Dobrý večer sportovci!

Minulou neděli se někteří z vás zúčastnili halových přeborů v Pardubicích, mnozí byli v hale úplně poprvé. Závodila 3 družstva- 2 x nejmladší žactvo, 1 mladší žactvo. Všichni bojovali na plný plyn a zárověň sbírali zkušenosti. Na umístění se podívejte v příloze

Příští kolo se koná v neděli 13. 1. 2013, doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu!

Přejeme vám krásné vánoce, aby jste našli pod stromečkem co si přejete a do nového roku hlavně zdraví a hodně sportovních úspěchů!

Na tréninku se uvidíme 3. 1. 2013.

Attachments:
Download this file (MLZ_1kolo_ZL.ods)MLZ_1kolo_ZL.ods[ ]19 kB
Download this file (NEJMLZ_1kolo_ZL.ods)NEJMLZ_1kolo_ZL.ods[ ]20 kB

Ve středu 5. 10. 2011 se v Ústí nad Orlicí konal tradiční sprintérský trojboj. Letos nám přálo počasí výrazně lépe než v loňském roce a tak si 6 členů našeho oddílu zaběhalo za krásného slunného počasí. Teplé počasí se projevilo i na výsledcích, závodníkům se běhalo dobře a domů jsme si přivezli stříbrnou a bronzovou medaili. Každý závodník běžel 3 krátké tratě (nejmladší 40, 50, 60, mladší 50, 60, 100). U nejmladší kategorie   o pořadí rozhodoval součet časů, u mladších se již výsledky jednotlivých běhů převáděly na body a rozhodoval součet získaných bodů. 

Výsledky našich závodníků:

V sobotu 21. 5. 2011 jsme se zúčastnili závodů na dráze v Ústí nad Orlicí. A bez medaile jsme se nevraceli!

Podrobněji o výsledcích a průběhu závodu napíšeme v nejbližších dnech. zatím se podívejte na fotky ve fotogalerii

11. května se za krásného počasí uskutečnilo první kolo krajského přeboru mladšího žactva v Litomyšli. I když máme v této věkové kategorii málo závodníků, chtěli jsme závody vyzkoušet. Proto jsme se spojili se závodníky Jiskry Ústí nad Orlicí a bojovali v jejich barvách.  Přebory v této věkové kategorii jsou již zajímavější a pestřejší, co se týká atletiky, než v mladších kategoriích, kde děti absolvují atletický čtyřboj.  Zde si závodník může disciplínu vybrat sám. Nabídka disciplín se rozšířila např. o skok vysoký, vrh koulí, 60 m překážek a štafetové běhy. I naši závodníci měli možnost vyzkoušet některé z těchto disciplín a dařilo se jim. Svými výkony vybojovali cenné body a tím pomohli k vynikajícímu třetímu místu.  Úspěch našich závodníků je o to cennější, že někteří věkově spadají do nižší kategorie. Za oddíl atletiky TJ Sokol Žamberk se účastnili - Vojtěch Procházka, Jan Čada, Adam Procházka, a Vojtěch a Jakub Biedlovi.

Do dalších kol přejeme hodně úspěchů a zároveň děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.

Gábina 

V neděli 24. dubna jsme se zúčastnili již po několikáté Memoriálu Quido Štěpánka v Jablonném nad Orlicí. Stejně jako v předchozích letech nám vyšlo nádherné běžecké počasí a ani letos jsme neodjížděli s prázdnou. Závodilo celkem 7 členů našeho oddílu v různých kategoriích. Od nejmladších dívek po ženy veteránky a od nejmladších chlapců po muže v nejlepších letech. Na stupně vítězů se letos postavila Kačka Vanická, která skončila třetí v kategorii nejmladších dívek, a Blanka Vanická, která doběhla třetí v kategorii ženy B. 

Kompletní výsledky a fotky ze závodů najdete na stránkách Iscarexu 

Pár fotek našich závodníků najdete také ve fotogalerii

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de