Dobrý den!

1. Ohlašujeme změnu: původně jsme zítra- 14. 4.  trénink neplánovali, ale nakonec nám přijde škoda ztratit formu, kterou jsme získali na soustředění a proto vás rádi uvidíme!

Sraz pro obě skupiny bude v parku- 15. 30 hod., trénink bude do 16. 30 hod.

 

2. Od pátka 15. 4. ráno bude vytyčena trasa Velikonoční Rozárky! Berte to jako trénink na závod Běh na Rozárku, který se uskuteční 29. 4. Budeme rádi, když se Vás zúčastní co nejvíc za náš oddíl a proto vás na tuto akci chceme připravit. Také vás chceme zaměstnat do příštího čtvrtka:-)

 Trasa povede a bude značena cca od Židovského hřbitova (značka na plotě START), dál povede po barevných fáborcích směrem vzhůru a bude se klikatit až k rozhledně Rozárka (CÍL). Poprosíme rodiče, zda by dětem se zvládnutím tréninku nepomohly!? 

!!! Trasu si zaběhněte 2x- poprvé středním tempem tak, abyste trasu uběhli a nemuseli jít, podruhé už zkuste přidat a  nasadit rychlejší tempo, které se bude blížit tomu závodnímu.

Ti starší si změří čas sami, těm mladším pomohou rodiče, starší sourozenci. Potom nám čas, prosím, pošlete mailem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Máte na to čas do příštího čvrtka, potom už se opět uvidíme na tréninku.

 

Užijte si krásné Velikonoce!

Blanka

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de