Dobrý večer,

příští týden bude vypadat z atletického pohledu takhle:

1. zítra se sejdeme k tréninku v Žirafě 16: 30, půjdeme se proběhnout ven a pokračovat budeme vevnitř v tělocvičně. Má být chladno, tak se podle toho oblečte.

 

2. ČTVRTEČNÍ TRÉNINK-  7. 3. RUŠÍME- z důvodu příprav na soustředění. 

 

3. SOUSTŘEDĚNÍ SVITAVY:

- odjezd na soustředění bude v pátek 8. 3. od Penny v Žamberku v 15. 30 hod., sejdeme se  v 15. 15 hod.

- od pátka do neděle budeme ubytovaní v Domově mládeže Střední zdravotnické školy Purkyňova ulice 256, Svitavy

- s sebou si vezměte: sportovní oblečení na 2 dny, včetně oddílového dresu, připravte se i na chladnější počasí, pokud nebude pršet, budeme hodně venku. Prosím o zakryté kotníky- vyšší ponožky, sportovní čepice, slabé rukavice, bundy- oddílové, nebo šusťákové apod., aby dětem nebyla zima, když budou chvílemi postávat.

- pokud bude pršet, máme možnost trénovat v kryté atletické hale Šapitó, proto si vezměte: botasky naven, botasky dovnitř, pokud máte tretry, tak je určitě přibalte! 

- nezapomeňte na: pláštěnku nebo deštník, hygienické potřeby, přezůvky, plavky a potřeby do bazénu, tužku a papír, hry pro volné chvíle, hudební nástroje na večerní vystoupení :-). Vezměte si láhev na pití, do které si budete dočerpávat vodu a nosit na stadion. Také by se hodil malý batůžek právě na láhev, sušenku, nebo tretry, až budeme docházet na sportoviště.

- 700 Kč budeme vybírat už u autobusu, díky. Také si vezměte peníze na drobné občerstvení, na stadionu je restaurace, bude možné si koupit kofolu, sušenku...

- jídlo včetně pitného režimu máme zajištěné v restauraci Coolna, kam budeme docházet. 

- přibalte si kartičku pojišťovny. Pokud užíváte nějaké léky, nebo máme dát na něco pozor vzhledem k zdravotnímu stavu, prosím, ať nám to rodiče napíší a předají u autobusu, díky.

- Návrat plánujeme v neděli 10. 4. kolem 17. hod. k Penny. 

V případě dalších dotazů klidně piště: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a sledujte prosím stránky nebo FB, kdybychom vám chtěli ještě něco sdělit:-)

 

Mějte se fajn a my se už na vás těšíme!

trenéři

 

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de