Dobrý den!
Zdravíme vás všechny po dlouhé době a doufáme, že jste v pořádku a školní režim doma vás úplně nevysílil. Konečně přinášíme zprávy o nastávajících týdnech.
Po 2 měsících nouzového stavu. kdy jste nechodili do školy, do hudebky, sportovat, se znovu blíží začátek těchto aktivit.
Školní docházka bude různá pro různé ročníky, sportování se bude také řídit určitými postupy (počty dětí v tréninkové skupině, vzdálenost sportovců od sebe, nošení roušek...).

Každopádně, prosím, počítejte s obnovením tréninků od 11. 5.
Ještě úplně nevíme, jak se rozdělíme, případně kam půjdeme. Možná se ještě částečně vrátíme do sokolovny, případně Žirafy, možná už se budeme scházet jen venku. Zádrhel pro žambereckou atletiku vidíme i v tom, že pan Parisch - majitel parku - prozatím zakázal park využívat k aktivitám Anima, tzn. i nás. Park byl pro nás, jak víte, hlavní tréninkovou základnou během jara a podzimu. Snad se situace brzy vyřeší a my tam budeme opět vybíhat do přírody.
Stadión je pro nás v současnosti ne úplně vyhovující, jednak nám tam chybí technické sektory - skok daleký, skok vysoký, nejvíce nás ale blokuje ne vždy vyhovující stav škvárového povrchu - buď je moc sucho a práší se (což nevyhovuje správci stadionu), nebo je dráha rozbahněná...V současnosti nemůžeme ani na vedlejší přípravný travnatý stadión B, kde se dalo házet krikeťákem, oštěpem, vrhat koulí.

Jak jste si všimli, přišli jsme také o jarní soustředění a závody, které se možná přesunou na léto a podzim.
Každopádně, Atletický svaz pro nás připravuje začátek závodní sezóny a to 1. 6. v pondělí! Přesné propozice ještě nevíme,ale rádi bychom se s vámi závodů zúčastnili. Co vy na to?
Příští týden se ještě nesejdeme. Sledujte, prosím, naše stránky a FB, začneme 11. 5!

Zatím se podívejte na typy, které nabízí atletický svaz - www.atletika.cz:
1. https://www.atletikaprorodinu.cz/…/2020/01/1-Brozura-APR.pdf
2. https://www.atletika.cz/zaostreno-na/hybeme-se-s-atlety2/
3. https://www.atletika.cz/…/hybeme-se-s-atlety-anezka-drahot…/

Moc vás zdravíme a těšíme se nashledanou!


Vaši trenéři

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de