Dobrý den,

všechny vás zdravíme po prázdninách a doufáme, že jste si to parádně užili!!! Samozřejmě taky odpočinuli a tak může začít nejen škola, ale i naše atletické tréninky!

1. trénink proběhne hned ve čtvrtek 5.9. a to od 16.30 hod. v parku

Co se týká letošní organizace tréninků, všechny informace najdete na stránkách ANIMA:

Děti ve věku 6- 10 let budou mít trénink 1x týdně ve čtvrtek, dokud budeme venku tak v čase 16.30- 18.00hod., pokud budeme v sokolovně, budeme rozdělení na 2 skupiny- 1. 15.30- 16.45 hod., 2. skupina 16.30- 18.00 hod. Děto rozdělíme do skupin během září.

Děti ve věku 11- 15 let se budou scházet 2x týdně a to v pondělí nebo úterý (dle domluvy) a ve čtvrtek.

Minulý školní rok jsme měli 65 dětí, uvidíme, kolik se vás letos znovu přihlásí, ale počet členů navyšovat nechceme.

Přijďte, prosím, pokud možno hned 1. trénink, abychom počítali přednostně se "starými" členy, nebo, prosím, dejte vědět nám, nebo Animu, že končíte, nebo začnete na tréninky chodit později v průběhu září.

 

Ještě tady mám informaci pro mladší žákyně- Verču Cvikovou, Péťu Kořínkovou, Denisku Faltusovou, Domču Fenikovou, Elu Pavelcovou, Elenku Mikyskovou, Míšu Maříkovou, Nelu Jedličkovou a Lucku Královou- že ve středu, 4.9., je už čekají závody, 4. (poslední) kolo družstev v Litomyšli.

Prosím, podívejte se na propozice a vyberte si 3 disciplíny a napište mi je do mailu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).  Jely bychom busem 12.30 hod. ze Žbk do Ústí a odtud s Ústeckými atlety do Litomyšle.

https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/39909

V sobotu 7.9. se konají krajské přebory jednotlivců přípravek- tj. ročníků 2008 a mladších, které se bude konat opět v Litomyšli. Měl by někdo z dětí zájem? Propozice najdete v příloze článku, je možné startovat ve 3 disciplínách.

V případě zájmu mi, prosím, dejte vědět na : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mějte se fajn a těšíme se nashledanou!!!!!

Blanka a spol.

 

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de